Ритуальний агент

Ритуальний агент

Ритуальний агент бюро «Ритуал Сервіс» безкоштовно виїжджає до вас додому в будь-який час, щоб якомога швидше розпочинати організацію похорону. Навіть якщо ви не знаєте, що робити, з чого починати і як правильно вчинити у важкій ситуації – він допоможе і все пояснить вже на першій зустрічі. Він робить так, щоб для Вас траурна подія пройшла найменш болісно.

Завдання та обов’язки ритуального агента

Підготовка всіх документів: медичного свідоцтва про смерть, дозволів про міжнародне транспортування, якщо воно необхідне. Підготовка та узгодження похорону. Наш
фахівець відвозить і забирає тіло з моргу, домовляється про нанесення макіяжу, замовляє місце на кладовищі або погодить час кремації. Домовляється про копання могили та перенесення труни.

Допомога у виборі ритуального приладдя. Труни або урни, вінки, пам’ятні стрічки та таблички, одяг для покійного, релігійні атрибути – надамо всі що потрібно.

Ритуальна бригада

Ритуальна бригада

Замовлення траурного кортежу: оренда катафалка, автобуса або автомобілів для близьких і родичів. Транспортування покійного і супровід до місця проведення обрядів.

Проведення громадянської панахиди або будь-яких релігійних обрядів. Він сам домовляється про наймання приміщення для панахиди, прикрасі залу, розміщенні гостей
і труни з тілом. Також він може залагодити всі питання, що стосуються релігійних інститутів: здійснення відспівування і інших обрядів. Підготовка поминального столу. Разом з вами агент підбирає відповідне кафе, планує меню, домовляється про перевезення гостей з кладовища або від крематорію до місця проведення обіду.
Узгодження перепоховання або репатріації. Він збирає всі документи і дозволи, що б провести відповідні процедури. Чому важливо відразу викликати ритуального агента.

Основна причина звернутися до ритуального агента – гарантований результат. Ви виключаєте можливість негативних наслідків на ситуацію з боку родичів, які можуть
приймати неправильні рішення з огляду на жалобу і нестабільний психологічний стан. На відміну від самостійної організації похоронного процесу, агент має наступні
переваги:

  • високий рівень професіоналізму;
  • знання ринку похоронних послуг;
  • вміння працювати в стислі терміни;
  • підтримка на будь-якому етапі заходу.